×
Nyheter Debatt Kystfolk Langs kysten E-avis Rubrikk

Om avisen

Kyst og Fjord er en uavhengig nyhetskanal for fiskerinæringen med forankring i nordnorske problemstillinger og virkelighet.

Kyst og Fjord ble etablert i fiskeværet Kjøllefjord i Finnmark i 2011, og leverer daglige nyheter fra fiskeri- og kystnæringene som fortløpende oppdateres gjennom nettavisen www.kystogfjord.no. Videre gir Kyst og Fjord ut en avis i papirformat og som e-avis som distribueres til abonnentene ukentlig.

Innholdet i våre publikasjoner skal være aktuelle, innsiktsfulle og presenteres på en lettfattelig og brukervennlig måte som gjør at leserne enkelt kan holde seg oppdatert i nyhetsbildet. Vi fokuserer på enkeltmenneskene og forsøker å speilbilde livet langs kysten. Vårt mål er også å tilby elektroniske tjenester som er til nytte for yrkesfiskere og folk i kystnæringene. Kyst og Fjord har en rekke redaksjonelle medarbeidere langs kysten, slik at vi fanger opp det meste som rører seg og er relevant for fiskerinæringen.

Ansatte

Trine Ingilæ

Trine Ingilæ
Adm. leder, markedskonsulent
trine@kystogfjord.no
(+47) 951 49 105

Benedikte Fredriksen

Benedikte Fredriksen
Markedskonsulent
benedikte@kystogfjord.no
(+47) 479 03 216

Elin Holand

Elin Holand
Markedskonsulent
elin@kystogfjord.no
(+47) 911 59 653

Øystein Ingilæ

Øystein Ingilæ
Ansvarlig redaktør/daglig leder
oystein@kystogfjord.no
(+47) 975 81 812

Trond Antonsen

Trond Antonsen
Nyhetsredaktør
trond@kystogfjord.no
(+47) 958 27 911

Dag Erlandsen

Dag Erlandsen
Journalist
dag@kystogfjord.no
(+47) 906 00 270

Erik Jenssen

Erik Jenssen
Journalist
erik@kystogfjord.no
 (+47) 412 18 487

Jan Petter Porsanger

Jan Petter Porsanger
Mediegrafiker
jpp@kystogfjord.no
(+47) 414 45 125